Szkolenie umiejętności

29.03.23 – Pod koniec marca członkowie naszego stowarzyszenia oraz zaproszeni partnerzy z Niemiec, wzięli udział w szkoleniu warsztatowym z marketingu. Tematyka zajęć obejmowała następujące zagadnienia: język korzyści; Copy-psychologię, czyli jak napisać dokładnie to, czego oczekuje Odbiorca; przyjazny język i Storytelling Human 2 Human, czyli jak angażować i budować ciepły wizerunek zachowując profesjonalny wizerunek; model AIDA – jak tworzyć tekst na ulotkę w oparciu
o niezawodny model; mikro-matryce – jak tworzyć posty na FB, reklamy na banery i inne krótkie formy; matryce do Newsletterów – promocja wydarzeń, eventów, wystaw: przydatne wzory do newsletterów; Facebook Copywriting – dobre praktyki. Szkolenie było bezpłatne dla członków klastra, a nasze stowarzyszenie partycypowało w jego kosztach.